Aranżacja wnętrz jest konieczna, gdy chcemy stworzyć niepowtarzalne pomieszczenia, ale również, gdy mamy problem z doborem mebli, ze względu na niewielki metraż. Z pomocy projektanta korzystamy przeważnie podczas urządzania kuchni, łazienki i przedpokoju. To bardzo wygodna forma, ponieważ firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar, wykona projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Dlaczego warto zlecić projektowanie wnętrz?

Aranżacja wnętrz wymaga wiedzy, dobrego smaku i doświadczenia. Musimy więc zatrudnić takiego projektanta, który ma wizję i pomysł na stworzenie niepowtarzalnego stylu naszego domu czy mieszkania. Kolorystyka, meble i akcesoria muszą ze sobą harmonizować. Nowa przestrzeń ma być idealna. Dlatego warto zlecić projekt firmie, która spełni nasze oczekiwania.  Dla zawodowców nie ma rzeczy niemożliwych. Najtrudniejszą rolą jest zaplanowanie wyposażenia kawalerki, ze względu na ograniczenia powierzchni mieszkalnej. Istotą jest dobranie mebli, a właściwie wykonanie ich na wymiar. Zakup modułowego wyposażenia, jest raczej wykluczony. Kontaktując się z WONDER HOME, otrzymamy projekt spełniający nasze oczekiwania, bo firma każde zlecenie traktuje indywidualnie, niezależnie od tego, czy przygotowuje aranżacje pokoju, kuchni, łazienki czy też urządza całe mieszkanie. Projekt łączy w sobie zarówno mądre rozwiązania, ergonomiczne, jak i niepowtarzalny wystrój.

Od czego zaczyna się projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz zaczyna się od poznania oczekiwań klienta i budżetu, jaki ma przygotowany na aranżację wnętrza, czy całego lokalu. Firma zatrudnia specjalistów, którzy przyjeżdżają na miejsce, robią pomiary, zdjęcia powierzchni, żeby mogli zaplanować działania. Projekt musi być oryginalny, dopracowany, niepowtarzalny oraz w takim stylu, jaki wybierzemy. Powstaje więc wstępny plan, który musimy zaakceptować. Powierzchnia mieszkalna jest funkcjonalna i maksymalne wykorzystana. Wybierane są wysokiej jakości materiały, w odpowiednich barwach. Planowanie odbywa się z największą dokładnością, z zachowaniem każdego detalu.  Wyposażenie przestrzeni mieszkalnej wraz z dodatkami jest spójne i doskonale ze sobą harmonizuje. Chodzi też, a może przede wszystkim, żeby pomieszczenia były wygodne podczas korzystania z nich, dlatego istotą jest zaprojektowanie odpowiednich mebli.