Projekty wnętrz w Toruniu to specjalność firmy WONDER HOME STUDIO! Od wielu lat przygotowujemy kompleksowo dostosowane do wymagań naszych Klientów plany zarówno pojedynczych pomieszczeń, jak i całym mieszkań, domów czy biur. Ponadto zajmujemy się projektowaniem mebli i akcesoriów na wymiar, spełniając marzenia wszystkich Klientów. Tworzymy funkcjonalne meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, a także do sypialni, salonu, kuchni, łazienki czy przedpokoju. Przygotowujemy projekty na nowoczesne garderoby z automatycznymi systemami ułatwiającymi użytkowanie oraz kontynentalne łóżka w wielu wariantach rozmiarowych i obiciowych.

Wykonujemy projekty na wymiar zgodne z Twoimi wymaganiami, potrzebami i możliwościami. Remontujesz stare mieszkanie? Planujesz wprowadzić się do nowego domu? A może po prostu potrzebujesz zmiany? Postaw na współpracę z profesjonalistami, którzy przygotują dla Ciebie nowe oblicze Twojej przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Zapewniamy projektowanie bazujące na najnowocześniejszych technologiach i trendach!

 

Usługa projektowania wnętrz

Usługa projektowania wnętrz polega na zaprojektowaniu przestrzeni wewnątrz budynku, tak aby była ona funkcjonalna, estetyczna i przyjazna dla użytkowników. Usługa obejmuje konsultacje, aby poznać Twoje potrzeby, preferencje i styl życia, analizę przestrzeni wewnętrznej i opracowanie planu aranżacji, a także dobór kolorów, materiałów, mebli, oświetlenia, tekstyliów i innych elementów dekoracyjnych. Na podstawie wizualizacji 3D ustalimy plan działania i termin realizacji zamówienia!

Sprawdź nasze projekty

Potrzebujesz projektu mebli na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

WonderHome

Adres siedziby:
ul. Broniewskiego 8b/2, 87-100 Toruń
NIP: 879 270 38 32
tel: 502 285 695
tel: 798 942 625

Zakres usług:

  • meble na wymiar do kuchni
  • meble na wymiar do salonu
  • garderoby na wymiar
  • meble na wymiar do łazienki
  • meble na wymiar do biura

Producenci

© WONDER HOME | Wszelkie prawa zastrzeżone