W naszym studiu zamówisz kuchnie na wymiar. To niewątpliwie jedno z pomieszczeń, które wymaga wyjątkowej uwagi projektanta. Szczególnie, jeśli miejsca do zagospodarowania jest niewiele. O ile meble na wymiar przeznaczane do salonu mogą odgrywać przede wszystkim rolę dekoracyjną, o tyle podczas projektowania kuchni należy skupić się głównie na funkcjonalności. Kuchnie na wymiar to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika przestrzeni. Takie pomieszczenia są projektowane i wykonane na zamówienie zgodnie z Twoimi wymaganiami, które obejmują między innymi wymiary pomieszczenia, jego styl i kolorystykę, rodzaj oraz kształt mebli, a także ilość i klasę sprzętu AGD itp. Zapraszamy!

 

Projektowanie kuchni na wymiar

Od lat zajmujemy się projektowaniem kuchni na wymiar, dostosowując wszelkie parametry do konkretnej specyfikacji danego pomieszczenia. To rewelacyjne rozwiązanie niemal w każdej przestrzeni. Kuchnie na wymiar pozwalają na optymalne wykorzystanie metrażu, co jest szczególnie ważne w przypadku małych lub nietypowych pomieszczeń. W standardowych domach czy mieszkaniach zaletą jest dostosowanie rozłożenia blatów i sprzętów pod wymagania, preferencje czy nawet wzrost mieszkańców. Ponadto, dzięki możliwości wyboru różnych materiałów, kolory i wzory, kuchnie na wymiar pozwalają na stworzenie unikalnego i wyjątkowego wnętrza!

Głównym zadaniem projektanta kuchni na wymiar jest stworzenie projektu kuchni, który spełni w 100 % Twoje potrzeby. W tym celu nasi projektanci przeprowadza szczegółowy wywiad, aby poznać preferencje dotyczące funkcjonalności, stylu, kolorystyki, materiałów i wyposażenia kuchni. Ponadto istotne jest dopasowanie kuchni do reszty mieszkania – z przyjemnością zaprojektujemy także meble do przedpokoju, sypialni czy łazienki.

 

Meble kuchenne na wymiar

Podczas tworzenia mebli kuchennych na wymiar, należy bardzo dokładnie wsłuchać się w potrzeby jej przyszłych użytkowników. To pomieszczenie powinno spełniać ich oczekiwania pod względem ilości przestrzeni do przechowywania, a także rozmiaru i układu powierzchni roboczej. Każdy ma nieco inny pomysł na wnętrze swoich marzeń, a my z przyjemnością pomożemy je zrealizować. Zamówienie kuchni na wymiar niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim zyskujesz sprzęty, które są zaprojektowane na Twoją miarę – uwzględniają wszelkie potrzeby. Spędzasz sporo czasu na gotowaniu dla rodziny? A może potrzebujesz jedynie niewielkiego aneksu, bo jadasz na mieście? Nie ma problemu – stworzymy meble na wymiar, które dopasują się do Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami kuchni na wymiar, które powstały w naszym studio.

Sprawdź nasze projekty

Potrzebujesz projektu mebli na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

WonderHome

Adres siedziby:
ul. Broniewskiego 8b/2, 87-100 Toruń
NIP: 879 270 38 32
tel: 502 285 695
tel: 798 942 625

Zakres usług:

  • meble na wymiar do kuchni
  • meble na wymiar do salonu
  • garderoby na wymiar
  • meble na wymiar do łazienki
  • meble na wymiar do biura

Producenci

© WONDER HOME | Wszelkie prawa zastrzeżone