Jeśli szukasz mebli laboratoryjnych na wymiar w Toruniu to doskonale trafiłeś! U nas zrealizujesz swoje potrzeby i zamówisz idealnie dopasowane do Ciebie stoły, szafki czy profesjonalne ciągi laboratoryjne. Skupiamy się zarówno na funkcjonalności i ergonomii powstałych mebli, jak i ich estetyce. Do realizacji projektu niezbędne nam będzie kilka informacji, takich jak charakterystyka przeprowadzanych w Twoim laboratorium prac, wymagane wyposażenie czy dostępność urządzeń technicznych. Meble projektujemy, a następnie tworzymy w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę i efektywność pracy, jednocześnie zachowując pełną trwałość mebli.

Jako producenci mebli laboratoryjnych na wymiar oferujemy pomoc w projektowaniu oraz doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych, które sprawdzą się w tak specyficznym środowisku, jakim jest laboratorium. Wykonamy dla Ciebie także meble biurowe na wymiar oraz łazienki i pokoje socjalne.

Ciągi laboratoryjne na wymiar

Zamówisz u nas ciągi laboratoryjne na wymiar, w ramach których skonfigurujesz własny stół laboratoryjny z blatem ceramicznym, miejscem na zlew, szafkami stojącymi lub wiszącymi czy nadstawką z panelem elektrycznym. Zajmujemy się produkcją stołów wyspowych i przyściennych, a także szafek mobilnych, słupków czy wózków służących jako pomocniki. To Ty decydujesz o nośności gotowych elementów, ich rozmiarze, ewentualnych podłączeniach i konfiguracjach. Masz wpływ na odporność chemiczną i termiczną stworzonych komponentów. Zapraszamy do kontaktu z WONDER HOME STUDIO!

Potrzebujesz projektu mebli na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

WonderHome

Adres siedziby:
ul. Broniewskiego 8b/2, 87-100 Toruń
NIP: 879 270 38 32
tel: 502 285 695
tel: 798 942 625

Zakres usług:

  • meble na wymiar do kuchni
  • meble na wymiar do salonu
  • garderoby na wymiar
  • meble na wymiar do łazienki
  • meble na wymiar do biura

Producenci

© WONDER HOME | Wszelkie prawa zastrzeżone