Zajmujemy się projektowaniem łazienek z największą dbałością o funkcjonalność i estetykę wykończenia. Łazienka jest pomieszczeniem, które podczas aranżacji wnętrza bywa traktowane nieco po macoszemu. Zupełnie niesłusznie. To miejsce odgrywa przecież niezwykle ważną rolę każdego dnia, warto więc zaplanować jego urządzenie w sposób praktyczny. Projektowanie łazienki na wymiar podobnie jak tworzenie mebli do kuchni na wymiar, powinno skupić się przede wszystkim na wygodzie użytkowania. Pomieszczenia służące zabiegom higienicznym zwykle nie są duże, dlatego tym bardziej warto wyposażyć je w sprzęty, które maksymalnie wykorzystają dostępną przestrzeń.

Łazienki na wymiar pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni, co jest szczególnie ważne w przypadku małych lub trudnych do aranżacji pomieszczeń. Nasi specjaliści pomogą w wyborze mebli, armatury, płytek, a także pozostałych elementów wyposażenia. Wspólnie ustalicie indywidualne rozwiązania uwzględniające potrzeby zarówno dorosłych, jak i dzieci czy seniorów. Mamy doświadczenie w projektowaniu łazienek w mieszkaniach i domach – przygotowując plany na aranżację pokoi kąpielowych, oddzielnych WC, pralni itp. Projektujemy słupki, komody i szafy na wymiar zarówno do łazienek, jak i salonów, przedpokoi czy sypialni. Zapraszamy!

 

Funkcjonalne meble łazienkowe na wymiar

Zamówienie mebli łazienkowych na wymiar pozwoli Ci stworzyć aranżację, która uwzględni potrzeby wszystkich domowników. Oprócz wykorzystania walorów funkcjonalnych pomożemy Ci także znaleźć styl, który zapewni estetykę i elegancję. W projektowaniu łazienek mamy duże doświadczenie, dlatego zlecając nam taką usługę, powierzasz swoje wnętrze w ręce profesjonalistów.

Dzięki meblom do łazienki na wymiar można wykorzystać nawet bardzo małe przestrzenie – także te pod umywalką czy nad WC. Pozwalają na również na idealne dopasowanie kształtu i stylu do indywidualnych preferencji. Z nami zaprojektujesz nawet najmniejsze pomieszczenie!

 

Zalety mebli łazienkowych na wymiar

Dużą zaletą mebli łazienkowych na wymiar jest ich wysoka jakość. Meble wykonujemy z doskonałych, solidnych i odpornych komponentów, które znacznie różnią się od tych, użytych do hurtowej produkcji. Przekłada się to na ich trwałość, a także odporność na wilgoć i specyficzne warunki panujące w łazience. Ponadto projektujemy je w taki sposób, aby umożliwiały łatwe utrzymanie czystości, co jest ważne dla higieny i estetyki łazienki.

Poznaj dotychczasowe projekty Studia Wonder Home z Torunia.

Sprawdź nasze projekty

Potrzebujesz projektu mebli na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

WonderHome

Adres siedziby:
ul. Broniewskiego 8b/2, 87-100 Toruń
NIP: 879 270 38 32
tel: 502 285 695
tel: 798 942 625

Zakres usług:

  • meble na wymiar do kuchni
  • meble na wymiar do salonu
  • garderoby na wymiar
  • meble na wymiar do łazienki
  • meble na wymiar do biura

Producenci

© WONDER HOME | Wszelkie prawa zastrzeżone