Salon jest nie tylko centralnym punktem domu lub mieszkania, w którym toczy się codzienne życie mieszkańców. Stanowi także wizytówkę każdego lokalu. Warto więc przy zamawianiu mebli na wymiar wziąć pod uwagę funkcję użytkową i reprezentacyjną tego pomieszczenia. Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia salonu, z pewnością znajdziesz ją wśród naszych dotychczasowych realizacji. Stworzyliśmy wiele interesujących aranżacji w różnych stylach, dzięki którym ich użytkownicy zyskali wnętrza eleganckie, stylowe i funkcjonalne.

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów mebli na wymiar oraz podejmujemy się wykonania poszczególnych sprzętów, na przykład szaf na wymiar przeznaczonych do różnych pomieszczeń. Decydując się na meble na zamówienie, nie musisz iść na kompromisy, ponieważ otrzymujesz dokładnie takie wyposażenie, na jakim Ci zależy.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty i przejrzyj zdjęcia stworzonych przez nas mebli na wymiar do salonu. Jesteśmy pewni, że przypadną Ci do gustu. Zapraszamy do poznania ofert projektowania wnętrz i projektowania łazienek.

Sprawdź nasze projekty

Potrzebujesz projektu mebli na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

WonderHome

Adres siedziby:
ul. Broniewskiego 8b/2, 87-100 Toruń
NIP: 879 270 38 32
tel: 502 285 695
tel: 798 942 625

Zakres usług:

  • meble na wymiar do kuchni
  • meble na wymiar do salonu
  • garderoby na wymiar
  • meble na wymiar do łazienki
  • meble na wymiar do biura

Producenci

© WONDER HOME | Wszelkie prawa zastrzeżone