Szafy na wymiar to idealny sposób, aby zaoszczędzić przestrzeń w swoim domu oraz wykorzystać ją w sposób maksymalnie funkcjonalny. Dobrze zaprojektowany mebel pomieści wszystkie ubrania i akcesoria, a także ułatwi wygodne korzystanie z nich w każdej sytuacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne uwzględniają wiele ułatwień dla użytkowników, takich jak oświetlenie, wysuwane wieszaki i wiele innych. Wszystko zależy od potrzeb i upodobań zlecającego. Mamy doświadczenie w projektowaniu szaf do dużych i małych mieszkań w Toruniu i okolicach.

Zamówienie szafy na wymiar to dobry wybór, jeśli potrzebujesz przechowywać swoje rzeczy w sposób uporządkowany i funkcjonalny. Tak dostosowana szafa pozwala na dopasowanie jej rozmiarów do specyfikacji pomieszczenia, w którym będzie się znajdować, a także do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Istnieje możliwość skomponowania jednego stylu przewodniego zarówno w całym mieszkaniu, jak i poszczególnym pokoju – projektując meble do sypialni na wymiar. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze specjalistami w WONDER HOME STUDIO z Torunia!

 

Projektowanie szaf do sypialni i wnęk

Projektowanie szaf w wykonaniu specjalistów z naszej firmy zawsze jest poprzedzone konsultacjami. W końcu meble powinny być nie tylko ergonomiczne i wpasowane we wnętrze, ale też stylowe. Proponujemy różne rozwiązania, prezentujemy dostępne wzory, ale to od upodobań zleceniodawcy zależy, jak ostatecznie będzie prezentowała się szafa na wymiar. Osobom o większych potrzebach związanych z przechowywaniem proponujemy także garderoby na wymiar, które idealnie sprawdzą się w większych mieszkaniach i domach. Niezależnie od typu mebla, którego wykonanie nam zlecisz, masz pewność, że otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Zachęcamy do przejrzenia przykładowych realizacji, które mogą posłużyć jako inspirację do stworzenia projektu specjalnie dla Ciebie.

Oferujemy usługę projektowania szaf do sypialni i wnęk w domach, biurach i mieszkaniach. Meble na wymiar wykonujemy w taki sposób, aby idealnie wypełniały dostępną przestrzeń, co pozwala na optymalne wykorzystanie każdego centymetra powierzchni. Ponadto dzięki temu, że szafa będzie dostosowana do Twoich potrzeb, będziesz mieć pewność, że spełni ona wszystkie wymagania. To ty zdecydujesz o wewnętrznej konfiguracji – ilości szuflad, wieszaków, półek itp., a także materiałach, z których ją wykonamy. Przygotujemy dla Ciebie także dowolne otwieranie, szczególnie polecając drzwi przesuwne. Cenisz sobie wygodę? Polecamy projekt szafy z lustrem, które pozwoli na szybkie przejrzenie się przed wyjściem lub mierzenie kolejnych ubrań wyciąganych z szafy. Powiedz nam, czego pragniesz, a my wykonamy dla Ciebie idealną aranżację!

Sprawdź nasze projekty

Potrzebujesz projektu mebli na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

WonderHome

Adres siedziby:
ul. Broniewskiego 8b/2, 87-100 Toruń
NIP: 879 270 38 32
tel: 502 285 695
tel: 798 942 625

Zakres usług:

  • meble na wymiar do kuchni
  • meble na wymiar do salonu
  • garderoby na wymiar
  • meble na wymiar do łazienki
  • meble na wymiar do biura

Producenci

© WONDER HOME | Wszelkie prawa zastrzeżone