Sekret popularności kuchni na wymiar ma swoje źródło w trzech podstawowych czynnikach:

  • kompatybilności mebli kuchennych na wymiar z małymi przestrzeniami,
  • wysokiej jakości wyposażenia kuchennego,
  • możliwości zabudowy sprzętów.

W polskich realiach bardzo często spotykamy się z małymi kuchniami, zwłaszcza w blokach i w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Bardzo ciężko jest kupić do tego typu pomieszczeń gotowe meble, stąd ogromna popularność tych na zamówienie. Sprawdź w naszym wpisie, w czym jeszcze tkwi ich sekret.

Meble kuchenne na wymiar idealnie nadają się do nietypowych kuchni

Olbrzymią zaletą mebli kuchennych na wymiar jest fakt, że nadają się one do każdej, nawet najbardziej nietypowej kuchni, projektowane są bowiem „pod” konkretne pomieszczenie; jego kształt i wymiary. W ten sposób można wykorzystać nawet najmniejszą przestrzeń, bez sprawiania wrażenia jej zagracenia. Kuchnie na wymiar to najczęściej kuchnie białe, ponieważ ten kolor nada lekkości i optycznie powiększy przestrzeń. W nietypowych przestrzeniach, także tych dużych, liczy się każdy zakamarek. Kuchnie na wymiar zatem to kuchnie z dużą ilością ciekawych wizualnie szafek i półek, na których można przechowywać potrzebne do gotowania produkty. Przy tej okazji warto wspomnieć, że meble kuchenne na wymiar to meble dostosowane do potrzeb i przyzwyczajeń indywidualnego użytkownika. Uwzględniać mogą zatem nietypowy wzrost lub leworęczność. Dzięki nim nawet w niewielkiej kuchni stworzysz przyjazne i ergonomiczne miejsce do przygotowywania posiłków.

Sekret popularności kuchni na wymiar tkwi w jakości materiałów

Sekret popularności oferowanych przez nas kuchni na wymiar tkwi także w wysokiej jakości materiałów, których używamy do ich produkcji. Chętnie wykorzystujemy drewno i stosujemy wykończenia, których próżno szukać w meblach z taśmowej produkcji. Dokładamy wszelkiej staranności podczas produkowania naszych mebli. Dzięki stosowanym materiałom proponowane przez nas meble służą przez wiele lat, są funkcjonalne i doskonale się prezentują. Stosujemy w nich nowe technologie, takie, jak na przykład mechanizm cichego domyku oraz systemy meblowe. Dlatego też nasze meble są niezwykle wygodne w użytkowaniu.

Kuchnie na wymiar, czyli sprzęty w zabudowie

Klienci często decydują się na kuchnie na wymiar także dlatego, że stwarzają one możliwość zabudowania kuchennych sprzętów AGD. Lodówki, zmywarki oraz pralki zostają w ten sposób schowane za frontami, idealnie dopasowanymi do reszty umeblowania. Kuchnia tworzy jedną całość, spójną wizualnie i estetycznie.