Projektujemy i tworzymy meble do sypialni na wymiar. To solidne, estetyczne i oryginalne propozycje dla świadomych odbiorców. Dostosowujemy projekty do Twoich indywidualnych wymagań, tworząc nowoczesne i niesztampowe komody, półki czy toaletki. W WONDER HOME STUDIO zamówisz także półki, wieszaki, szafki nocne i oczywiście nowoczesne łóżka do sypialni w klasycznych i niecodziennych stylach. Do produkcji mebli wykorzystujemy drewno, płyty laminowane, a także szkło. Oferujemy bogaty przekrój kolorów i wzorów, co zapewnia doskonałe dopasowanie mebli do aranżacji, barw i gustów właścicieli. Zapraszamy do zakupów!

 

Nowoczesne meble do sypialni

Nowoczesne meble do sypialni mają wiele zalet w porównaniu do standardowych pozycji. Przede wszystkim umożliwiają doskonale dostosowanie do indywidualnych potrzeb – są projektowane i wykonane dla konkretnego klienta, co oznacza, że są one dopasowane do jego wymagań i preferencji. Dodatkowo charakteryzują się unikalnym designem, są bowiem projektowane przez specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w tworzeniu mebli o niestandardowym wykończeniu.

Ponadto nowoczesne meble do sypialni na wymiar pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, poprzez zaprojektowanie ich co do milimetra. To rewelacyjny wybór w przypadku małych lub trudnych do ustawienia mieszkań. W efekcie uzyskasz więcej miejsca na przechowywanie, a Twój pokój będzie większy. Oferowane przez nas meble cechują się doskonałą trwałością i jakością. Wykorzystane do ich produkcji materiały zapewnią funkcjonalność na wiele lat!

Potrzebujesz projektu mebli na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

WonderHome

Adres siedziby:
ul. Broniewskiego 8b/2, 87-100 Toruń
NIP: 879 270 38 32
tel: 502 285 695
tel: 798 942 625

Zakres usług:

  • meble na wymiar do kuchni
  • meble na wymiar do salonu
  • garderoby na wymiar
  • meble na wymiar do łazienki
  • meble na wymiar do biura

Producenci

© WONDER HOME | Wszelkie prawa zastrzeżone